Київське «Динамо» вдома програло «Зорі»

0
    158

Вчора, 21 травня, в черговому 30-му турі української Прем’єр-ліги, київське «Динамо» на домашньому полі з рахунком 1: 2 поступилося луганської «Зорі».

Столична команда першою відкрила рахунок – Морозюк на 18-й хвилині красивим ударом зі стандарту забив гол. “Зорі” вдалося відігратися під кінець першого тайму. На 37-й хвилині матчу Чечер з навісу Форстера зумів забити м’яч у ворота.

На перерву команди пішли з двома одиницями на табло. Вирішальною для луганчан стала 57-й хвилина – Бонавентуре після пасу Петряк легко розправився з голкіпером киян Ковалем.

Варто відзначити, що «Зоря» мала шанс збільшити відрив у рахунку. Але на 75-й хвилині Бонавентуре не реалізував 11-метровий.

Після перемоги над київським «Динамо» луганська «Зоря» закріпилася на третьому місці в чемпіонаті, маючи в своєму активі 48 очок. «Динамо» з 61 очком посідає друге місце.